AT080TN43 TP

| Panel Model | AT080TN43 TP |
|---|---|
| Panelmærke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×600 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| AT080TN43 TP pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 162×121.5 mm |
| Omrids | 183×141 mm |
| Overflade | Antiglare |
| Kontrastforhold | 500:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 262K (6-bit) |
| Responstid | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Synsvinkel | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampetype | 3S9P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Indgangsspænding | 3.3/10.2/16.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af INNOLUX AT080TN43 TP.
INNOLUX AT080TN43 TP er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For INNOLUX AT080TN43 TP pdf datablad eller detaljerede specifikationer af INNOLUX AT080TN43 TP eller andre INNOLUX LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra INNOLUX AT080TN43 TP distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
INNOLUX AT080TN43 TP er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For INNOLUX AT080TN43 TP pdf datablad eller detaljerede specifikationer af INNOLUX AT080TN43 TP eller andre INNOLUX LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra INNOLUX AT080TN43 TP distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "AT080TN43 TP"
- INNOLUX AT080TN43 TP
- AT080TN43 TP datablad
- AT080TN43 TP billede
- AT080TN43 TP pris
- AT080TN43 TP distributør

